Aromaty do tytoniu

0
314

Moda na e-papierosy nie przemija. Można posunąć się do stwierdzenia, że jest nawet większa niż przed laty. Są jednak palacze tradycyjnych papierosów, którzy twierdzą, że e-papierosy im nie smakują. Najczęściej tak jest przy wykorzystywaniu w e-papierosach fabrycznych liquidów. Co ciekawe płyny do e-papierosów można tworzyć samodzielnie dzięki tak zwanym aromatom do tytoniu.

Jak stworzyć swój liquid? Wystarczy aromat do tytoniu.

Aby stworzyć aromatyczny płyn do e-papierosa, konieczny jest zakup płynu z bazą, czyli płynu zawierającego określoną ilość nikotyny i wybranego aromatu. Aromaty do tytoniu dostępne są w bardzo szerokim wyborze. Dzięki nim można stworzyć płyn, dzięki któremu przy e-palacz będzie – na przykład – czuć aromat swoich ulubionych tradycyjnych papierosów lub wybrany aromat owocowy. Wszystko tak naprawdę zależy od własnych decyzji. Można kupić wybrany aromat do tytoniu i zmieszać go z płynem – bazą – w odpowiednich dla siebie proporcjach. Dzięki własnemu działaniu można więc stworzyć liquid o preferowanym przez palacza smaku i aromacie.

Moda na e-palenie

Trudno oczekiwać, by moda na e-palenie minęła. Przy e-paleniu nie ma przykrego zapachu, który przy tradycyjnym paleniu tytoniu jest czymś oczywistym. Nie bez znaczenia jest również to, że e-palenie wiąże się ze znacznie mniejszymi wydatkami niż palenie tradycyjne. Koszt płynu do e-papierosów na wiele dni e-palenia jest porównywalny z ceną jednej paczki wielu tradycyjnych papierosów. Paczki, która niejednej osobie nie wystarczy nawet na jeden dzień. Oczywiście nadal sporo tradycyjnych, fabrycznych liquidów do e-papierosów, to płyny, które będą oceniane negatywnie, wielu palaczy tradycyjnych papierosów nadal zaś będzie uznawać, że e-palenie jest nie dla nich. Aromaty do tytoniu często jednak w znaczący sposób zmieniają smak i zapach płynów do e-papierosów.

Na koniec trzeba zauważyć, że palenie e-papierosów to wciąż taki sam nałóg jak palenie tradycyjnych papierosów. Palenie liquidów zawierających nikotynę jest szkodliwe dla zdrowia.

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.